Ne prestaje trpati! Ibrahimović s dva pogotka srušio Bastiju!

PSG je u šestom kolu francuskog prvenstva kao gost kod Bastije upisao i treću uzastopnu pobjedu. Novi prvoligaš razbijen je s 4:0.

Zlatan Ibrahimović i Nene predvodili su PSG. Šveđanin je nakon manje od šest minuta igre upisao asistenciju za Jeremyja Meneza koji je doveo goste u vodstvo, a onda je on zabio dva pogotka. Najprije je za povećanje na 2:0 u 40. minuti, a potom je u 90. postavio konačnih 4:0 nakon prekrasnog dodavanja dvostrukog asistenta Nenea. Jedina utakmica na kojoj se Ibrahimović nije upisao u strijelce bila je protiv Bordeauxa. Treći gol za PSG je zabio Blaise Matuidi.

Sjajnu je večer imao vratar PSG-a, Salvatore Sirigu, koji je u nekoliko navrata obranio stopostotne šanse Bastijinih nogometaša.

PSG se s trećom prvenstvenom pobjedom probio do trećeg mjesta prvenstvene ljestvice.