PSG osvojio Classique! Becks slavio u naručju Ibrahimovića

PSG je slavio u velikom francuskom derbiju protiv Marseillea 2:0! Ponovo su pobjegli Lyonu tri boda. Psihološka prednost u lovu na titulu na njihovoj je strani.

Veliku večer obilježio je i debi Davida Beckhama, koji ipak nije tako bezopasan kao što je to neki dan u najavi susreta rekao Joe Barton.

Parižani su poveli u 11. minuti kada je autogol zabio N'Koulou, a Zlatan Ibrahimović potvrdio je pobjedu u 90. minuti, svojim 22. pogotkom ove sezone.

Jeremy Menez poslao je loptu Beckhamu koji je s 20 metara vanjskim dijelom kopačke šalje u kazneni prostor. Tu je ponovo Menez koji ubacuje na peterac, a Ibra koljenom zabija pokraj Mandande. Marseille nije pao borbe, ali na vratima PSG-a siguran je bio Sirigu.

Becks je u igru ušao u 76. minuti, a pobjedu je slavio u naručju Ibrahimovića koji, eto, ima i nježniju stranu.

Imao je i Marseille dosta prilika za pogodak, no sve je udarce vješto zaustavljao talijanski vratar Salvatore Sirigu.