Parma šokirala Napulj, Vrsaljko izborio jedanaesterac za bod na San Siru

NAPOLI je odigrao jednu od najlošijih utakmica u ovoj sezoni i poražen je u 13. kolu Serie A pred svojim navijačima s 0:1 od Parme.

Domaće navijače šokirao je Antonio Cassano koji je pobjednički gol zabio u 81. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Milan je protiv Genoe 65 minuta imao igrača više, jer je crveni karton dobio Manfredini, ali nije uspio slaviti. Završilo je 1:1. Milan je poveo u četvrtoj minuti preko Kake, a četiri minute kasnije izjednačio je Gilardino. Pobjedu Milanu propustio je donijeti Balotelli koji je u 36. minuti očajno pucao s bijele točke i promašio tek drugi jedanaesterac u karijeri. Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu za Genou i izborio penal koji je realizirao Gilardino.

Chievo je pogotkom Lazarevića iz 93. minute slavio u gradskom derbiju protiv Verone. Manuel Pamić nije igrao za pobjedničku momčad.