Pogledajte Neymarov drugi gol u Barceloninom dresu

U sklopu priprema za nadolazeću Primeru nogometaši Barcelone pobijedili su u prijateljskom susretu momčad malezijske lige Malaysian 3:1 u dvoboju odigranom u Shah Alamu.

Iako je domaća momčad pogodila vratnicu pri početku susreta, i uspjela izjednačiti na 1:1, Neymar, Fabregas i društvo gostima su donijeli sigurnu i upečatljivu pobjedu. U strijelce se uz spomenutu dvojicu upisao i Pique koji je donio potvrdu pobjede u 74. minuti. Posebno lijep pogodak je bio onaj Neymarov iz 42. minute kada je Brazilac nakon minijature pogodio za 2:1. Bio je to njegov drugi pogodak u Barceloninom dresu.

Spomenimo kako u drugoj utakmici Barcelonine azijske turneje nije nastupio Pedro Rodriguez, kao ni prva zvijezda momčadi Leo Messi. Argentinac je prije utakmice osjetio zatezanje u kvadricepsnom mišiću lijeve noge, zbog čega je pošteđen nastupa.