Pogledajte golijadu Arsenala i hat-trick čudesnog Cazorle!

FANTASTIČNU utakmicu sa čak sedam pogodaka odigrali su Reading i Arsenal u pretposljednjoj utakmici 17. kola engleskog prvenstva. Topnici su u gostima slavili sa 5:2.

Bila je ovo večer Santija Cazorle koji je uz hat-trick upisao i asistenciju.

Golijadu je otvorio Lucas Podolski u 14. minuti, a Cazorla je u dvije minute (32. i 34.) dodao još dva, za visokih 0:3 već na poluvremenu. Nakon odmora Cazorla je dodao i treći, drugi put na asistenciju Podolskog, u 60. minuti. Uslijedio je protuudar domaćih.

S klupe je u 62. minuti ušao Le Fondre umjesto Pogrebnjaka, a samo četiri minute kasnije zabio je za 1:4. Pet minuta kasnije Kebe je razbudio domaću publiku, no onda je trostruki strijelac utakmice asistirao Theu Walcottu za konačnih 2:5. Dvije asistencije upisao je Gibbs.

Arsenal je na petom mjestu sa 27 bodova, dva iza Chelseaja i Tottenhama, a čak 15 manje od vodećeg Manchester Uniteda.