Real pobijedio Caju Laboral i izjednačio na 1-1 u seriji

KOŠARKAŠI Real Madrida pobijedili su Caju Laboral sa 73:64 u drugoj utakmici polufinalne serije doigravanja ACB lige i tako izjednačili rezultat u seriji na 1-1.

Real je prvu utakmicu izgubio deset razlike, ali je ovaj put zaigrao mnogo bolje obranu, te dozvolio gostima da postignu svega 64 poena. Na poluvremenu je rezultat bio izjednačen 31:31, ali je u trećoj četvrtini Real s nekoliko vezanih poena Novice Veličkovića i Sergija Llulla stvorio odlučujuću prednost.

Najbolji su u redovima madridske momčadi bili su upravo Veličković sa 16 poena i Llull s 14. Hrvatski košarkaš, Ante Tomić je u dresu Reala odigrao 21 minutu.  Ubacio je šest poena i uhvatio isto toliko skokova.

Goste su sa po 16 poena predvodili Nemanja Bjelica i Mirza Teletović. Sljedeće dvije utakmice igraju se u Vitoriji.