Real pregazio Sammirov Getafe: Ronaldo stigao do 28 ligaških golova

U UTAKMICI 18. kola u malom derbiju Madrida Real je sa 3:0 pregazio Getafe i povećao prednost nad Barcelonom na četiri boda.

Nakon prvih 45 minuta bez golova, Cristiano Ronaldo je u 63. minuti zabio za 0:1 na asistenciju Benzeme. Samo četiri minute kasnije Gareth Bale je povisio na 2:0, a James je u 79. namjestio Ronaldu drugi gol za 0:3.

Portugalac, koji je prošlog tjedna treći put osvojio Zlatnu loptu za najboljeg igrača svijeta 2014., s nova dva gola stigao je do ukupno 28 u Primeri ove sezone. Prvi pratitelj mu je Messi sa 16 golova.

U sastavu Getafea Sammir je igrao od prve minute iza jedinog napadača Vazqueza, a u 83. ga je zamijenio Felip. U 5. minuti bivši hrvatski reprezentativac gurnuo je Vazqueza u odličnu šansu koju je Realova obrana presjekla, a u 40. je Sammir loše pucao iz kaznenog prostora preko Realovog gola. Domaći igrači niti jednom u šest udaraca nisu pucali u okvir gola.