Real spašavao 3:0, Modrić asistirao Ronaldu, Ancelotti bijesan: Ovo više nije slučajno, mijenjamo pristup!

U 12. KOLU Primere, Real je na gostovanju kod Raya Vallecana slavio s 3:2, iako je u 48. minuti imao vodstvo 3:0. Gosti iz Madrida načeli su domaćina u 3. minuti kada je Luka Modrić prekrasnim dodavanjem pronašao Ronalda, a Portugalac je pomeo svog čuvara, sjurio se prema golu i Vallecanu više nije bilo spasa. Braniču je progurao kroz noge i pogodio suprotnu malu mrežu. U drugom dijelu Modrić nije uspio napraviti puno, u sredini su domaćini potpuno preuzeli inicijativu.

Nezaustavljivi Ronaldo

U prvom dijelu nastavila se ipak dobra suradnja Balea i Banzeme iz nezaboravnog susreta sa Sevillom. U 31. minuti Bale je prošao po desnoj strani i desnom nogom ubacio na peterac. Benzema bez problema, ali i nadzora zabija glavom, u drugoj utakmici u nizu. Bale je upisao još jednu asistenciju, u trećoj minuti nastavka opet je probio desnu stranu i dodao u sredinu Ronaldu za njegov već 13. prvenstveni pogodak.

Peta sistencija Balea

Ronaldo sada vodi na ljestvici strijelaca s pogotkom više od Diega Coste. Eksplodirao je i Bale, u šest utakmica zabio je tri gola uz pet asistencija!

Bila je to naizgled ugodna večer za Madrid, da bi se stvari potpuno zakomplicirale. U dvije minute Real je Rayu poklonio dva penala, u režiji Pepea i Marcela, a u pogotke ih je pretvorio Jonathan Viera. Rezultat se od 44. minute nije mijenjao.

Real za gradskim rivalom Atleticom kaska dva boda, dok je Barcelona već šest bodova ispred.

Momčad kao Real nema pravo dovesti pobjedu u pitanje kdo 3:0

Carlo Ancelotti bio je nezadovoljan nakon susreta.

"Rayo Vallecano nas je doveo u nevolje presingom u drugom dijelu. U prvom dijelu sve je bili u redu, ali u nastavku ne! Zabili smo dva sjajna pogotka u prvom poluvremenu i kontrolirali utakmicu, ali u drugom dijelu smo bili očajni. Kod 3:0 nismo imali pravo misliti da je gotovo. Dogodio nam se obrat dva puta, ali to se više neće ponoviti! Možda je protiv Seville to bilo slučajno, ali ovo više nije slučajnost. Moramo mijenjati pristup, ovakva momčad ne smije dopustiti da dovodi pobjedu u pitanje kdo 3:0"

O pojedinačnim pogreškama koje su Real koštale golova nije htio govoriti. "Dva puta nam se dogodilo da kod vodstva promijenimo pristup. To nikako nije dobro i to ćemo mijenjati"