Romi samo bod protiv Palerma

U SUSRETU 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na gostovanju kod Palerma odigrala 1:1 propustivši priliku dostići Juventus na vrhu ljestvice.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti golom Paula Dybale, a izjednačio je Mattia Destro u 54. minuti.

U subotu je odigrana i utakmica između Empolija i Intera u kojoj nije bilo golova. Za goste je posljednjih pola sata utakmice odigrao hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić. Bila je to još jedna blijeda partija milanskog sastava u čijim redovima su nastupila i pojačanja pristigla ove zime - Lukas Podolski koji je došao iz Arsenala, te bivši igrač Bayerna Xherdan Shaqiri. Međutim, niti oni nisu pomogli Interu da ostvari gostujuću pobjedu.

Na ljestvici vodi Juventus sa 43 boda, Roma je druga s dva boda manje, a na trećoj poziciji je Lazio sa 31 bodom. Slijede Napoli (30) i Sampdorija (30).