Šahtar razbio Monaco bez Hrvata, Petrić zabio dva od deset golova Panathinaikosa

Foto : Screenshot/Youtube

MLADEN PETRIĆ zabio je dva gola za Panathinaikos u prijateljskoj utakmici protiv nizozemskog Arnhema.

Grci su pobijedili s čak 10:0, a Petrić je zabio prvi gol u 13. minuti (video), a za 5:0 u 40. minuti zabio je sjajan pogodak sa 16-17 metara pod gredu (video). Marcus Berg dodao je tri gola, a zabijali su i Kaltsas, Klonaridis, Lod i Karelis.

U drugoj prijateljskoj utakmici ukrajinski Šahtar s 3:0 je porazio treću momčad Francuske Monaco.

Momčad Mircea Lucescua je slavila golovima Marlosa (6, 16) i Taisona (52). Kapetan Šahtara Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu. U redovima Monaca nije bilo prvog vratara Danijela Subašića, kao ni najnovijeg pojačanja iz Chelseaja Marija Pašalića.