Sarajevo i Vojvodina s minimalnom prednošću na uzvrate, Robijeva Zvezda bez golova protiv Omonije

ROBERT PROSINEČKI s Crvenom Zvezdom nije uspio na Marakani pobijediti ciparsku Omoniu, utakmica je završila bez golova.

Izgledalo je da će i druga utakmica srpskih predstavnika završiti bez golova. Vojvodina je dočekala bečki Rapid, a gola nije bilo do 76. minute kada je načeo Omarou mrežu gostiju. Bojović je u 94. minuti povisio na 2:0 nakon neshvatljive pogreške gostujućeg vratara.

Spas za Austrijance donio je Alar u sedmoj minuti sudačke nadoknade. Rapid je preko Hofmanna promašio jedanaesterac u 82. minuti.

Sarajevo je na Koševu s 2:1 pobijedilo Crnogorsku Zetu. Domaća momčad golovima Suljića i Beloševića povela je 2:0, ali je Božović smanjio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena iz slobodnog udarca.

Slovenska Mura poražena je u Kijevu od Arsenala s 3:0.

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Liverpoola u Bjelorusiji protiv Gomela 1:0, te iznenađujuće veliki poraz poljskog Lecha u Švedskoj od AIKA od 3:0.