Senzacija u Le Championnatu: Reims s desetoricom srušio PSG!

PRAVU senzaciju priredio je Reims, petnaestoplasirana momčad francuske lige, u prvoj utakmici 27. kola francuskog prvenstva. S desetoricom igrača na svom su terenu stigli do 1:0 pobjede nad vodećim PSG-om!

Nisu samo upisali pobjedu, već su se ravnopravno nosili s jednom od najskupljih momčadi svijeta. Parižani su tek dva puta pogodili okvir gola, dok su domaći stvorili više prilika i u 64. minuti zabili jedini gol na utakmici. Na dodavanje Fofane, precizan je bio Krychowiak.

Od 60. minuti Reims je igrao s igračem manje nakon isključenja lijevog beka Glombarda zbog dva žuta kartona. Dodajmo, kako je PSG igrao u najjačem sastavu s Ibrahimovićem i Lavezzijem u napadu, Mourom, Verrattijem, Matuidijem i Pastoreom u veznom redu, a priliku je dobio i David Beckham koji je u 64. minuti zamijenio Verrattija.

Pariz je i dalje na vrhu s tri boda prednosti pred Lyonom, koji ima utakmicu manje.