Šok na Etihadu: Mame Diouf prodorom preko 70 metara srušio prvake

MANCHESTER City iznenađujuće je poražen na svom stadionu u trećem kolu engleske Premier lige. Aktualne prvake šokirao je Stoke, koji je pogotkom Mame Biram Dioufa iz 58. minute nanio prvi poraz Građanima ove sezone. Diouf je prije pogotka uzeo loptu kod svog kaznenog prostora i pretrčao do gola suparnika, riješio se čuvara i smireno poentirao.

Golijadu su vidjeli gledatelji na St. James Parku, Newcastle i Crystal Palace odigrali su 3:3, gosti su u petoj minuti sudačke nadoknade golom Zahe izborili bod. Prije toga su dva outa vodili golovima Gaylea i Puncheona. Za domaćine su strijelci bili Janmaat, Aarons i Williamson.

QPR je golom Charlieja Austina svladao Sunderland na svom stadionu, a svoje navijače je kod kuće razveselio i Swansea. WBA je ispraćen s 3:0 zahvaljujući pogocima Dyera i Routledgea, a Velšani su trećom pobjedom preuzeli vrh.

Southampton je slavio kod West Hama s 3:1, bivši klub Dejana Lovrena preokrenuo je rezultat s dva gola Schneiderlina i jednim Pellea, Čekićari su vodili pogotkom Noblea.