Torino šokirao Inter u 94. minuti, Podolski i Shaqiri zakazali

NOVO pojačanje Intera Marcelo Brozović nije donio sreću svom novom klubu kojeg je danas gledao sa tribina Giuseppe Meazze u društvu Marija Mamića. Torino je u sudačkoj nadoknadi utakmice zabio gol za pobjedu 1:0.

Inter je od početka do kraja dominirao na travnjaku sa 70 posto posjeda lopte, no zakazali su napadači koji su promašivali okvir gola, dok su gosti iskoristili jednu od svoje dvije velike šanse.

Mateo Kovačić igrao je cijelu utakmicu iza isturenog napadača Icardija, između Podolskog i Palacija. U 44. minuti Inter je morao uvesti Rannochiju umjesto ozlijeđenog Andreollija. U nastavku su ušli i zimsko pojačanje Shaqiri, dok je drugi novogodišnji poklon Lukas Podolski igrao do 66. minute.

Kad se činilo da pobjednika neće biti, Moretti je u 94. minuti pronao mrežu i šokirao Milano.

Juventus je s 2:0 porazio Chievo, Pogba i Lichtsteiner zabili su u 60., odnosno 73. minuti, a "Stara dama" pobjegla je na osam bodova prednosti pred drugoplasiranom Romom koja večeras (20:45) gostuje kod Fiorentine.

Verona je s 1:0 golom Javiera Saviole u 53. minuti porazila Atalantu u derbiju donjeg dijela ljestvice, te je odmakla gostima na četiri boda na 14. mjestu Serie A.

Sampdoria i Palermo odigrali su 1:1 u Genovi. Domaći su poveli golom Edera, a Vazquez je u 49. izjednačio.

Parma je na svom travnjaku iznenađujuće poražena od Cesene 1:2. Pulzetti je u 21. doveo goste u vodstvo, a autogolom Cascionea Parma je izjednačila u 76. minuti. U 89. je Rodriguez pogodio za pobjedu Cesene. Bio je to sudar najgorih momčadi lige, a Cesena je pobjegla na 12 bodova, dok posljednjeplasirana Parma ima samo 9, s jednim oduzetim od strane saveza.