VIDEO Bayern primio tri gola od petoligaša, mladi Hrvat zamijenio Robbena

NASLJEDNIK Pepa Guardiole, Carlo Ancelotti, pobjedom je započeo svoju vladavinu na klupi Bayerna. U prijateljskoj utakmici protiv SV Lippstadta, bavarski je div slavio s 4:3.

Bayern je utakmicu započeo u formaciji 4-3-3, a prvo je poluvrijeme završio u vodstvu od 3:0. Međutim, kako je Ancelotti promijenio igrače, tako je došlo do pada u igri Bayerna. Njemački je petoligaš u razmaku pola sata uspio zabiti čak tri gola (51', 57', 88').

Dodajmo za kraj kako je Ancelotti dao priliku dvojici mladih igrača hrvatskih korijena. Mario Crnički ušao je umjesto Arjena Robbena, koji se ponovno ozlijedio, dok je Fabian Benko krenuo od prve minute.

Bayern: Ulreich (Strong 46); Rafinha (Tillmann 64), F Götze (Fein 81), Martinez (Isherwood 46), Bernat (Friedl 64); Lahm (Stingl 61), Alonso (Shabani 61), Benko (N Tarnat 61); Robben (Crnički 36), Green (Hägler 81), Ribery (Wintzheimer 46).