Video - LA Galaxy pobijedio: Beckham golom s 25 metara podsjetio na stare dane

LA GALAXY slavio je u subotu protiv Portland Timbersa 3:1. Međutim, stvari za momčad iz Los Angelesa nisu tekle po planu. Gostujuća momčad povela je preko Krisa Boyda u 23. minuti, međutim rezultat je poravnao Landon Donovan pred kraj prvog poluvremena.

U 83. minuti veliko slavlje ekipi Brucea Arene donio je Brazilac Juninho zabivši drugi pogodak za LA Galaxy, a u prvoj minuti sudačke nadoknade na scenu je stupio David Beckham. Odličnim udarcem s 25 metara pogodio je gornji kut gostujućeg vratara.

"Nisam zabio gol godinama. Očajno sam primio loptu, ali me baš ta činjenica dovela u priliku za idealan udarac", izjavio je Beckham nakon utakmice.

Kad Henry ne zabija, Red Bullsi ne pobjeđuju

New York Red Bullsi nakon tri uzastopne pobjede remizirali su protiv San Jose Earthquakesa 2:2. Thierry Henry u subotu nije zabio, ali je zato upisao asistenciju. Inače Henry je u prethodna tri susreta zabio ukupno sedam golova, a trenutno dijeli prvo mjesto s Cooperom, na ljestvici najboljih strijelaca nakon šest odigranih utakmica.