Zagreb iz dva jedanaesterca do remija u Zadru!

U PRVOJ utakmici četvrtog kola HNL-a između Zadra i Zagreba nije bilo pobjednika. Završilo je 2:2, a Zagreb je oba pogotka postigao iz jedanaesterca.

Zagreb je poveo u jedanaestoj minuti kada je Muić igrao rukom u svoj kaznenom prostoru, a Jurendić bio precizan s bijele točke.

Izgledalo je da će se na poluvrijeme otići s vodstvom gostiju, ali je Weitzer u sudačkoj nadoknadi prvog dijela iskoristio asistenciju Hrgovića i izjednačio.

Zadar je do preokreta stigao golom Ivančića u 55. minuti, a 15 minuta kasnije Muić je dobio drugi žuti karton i Zagreb je imao igrača više.

U sudačkoj nadoknadi Jerbić je u 16 metara Zadra pomeo Krovinovića, a Jurendić je ponovno bio siguran s jedanaest metara za konačnih 2:2.

Nakon četiri kola i Zadar i Zagreb imaju po četiri boda.