Zahuktala Aston Villa šokirala Liverpool na Anfieldu

U POSLJEDNJOJ utakmici dana Liverpool je u sklopu četvrtog kola Premiershipa na svom Anfieldu iznenađujuće izgubio od Aston Ville 1:0. Premda je domaća momčad bila naizgled bolja i opasnija tijekom cijelog susreta, gosti su nakon jednog kornera već u 9. minuti zabili preko Agbonlahora i tu su prednost zadržali do kraja utakmice.

Liverpool je na kraju imao posjed lopte od zastrašujućih 75 posto, no momčad Dejana Lovrena nije znala kako zabiti gol. Najbolji prigodu za domaće imao je Coutinho, no nakon njegove solo akcije u 83. minuti, lopta je umjesto mreže pogodila samo vratnicu.

Dejan Lovren je igrao svih 90 minuta za Liverpool.

Nakon četiri odigrana kola Aston Villa je iznenađujuće druga s 10 bodova, dok je Liverpool s polovičnim učinkom od dvije pobjede i dva poraza tek osmi.