Ajax odustao od Šutala? Dinamu se javila dva nova bogata kupca

Photo: Marko Prpic/PIXSELL

STAV Dinama je jasan. Onaj tko želi Josipa Šutala (23), koji s Dinamom ima ugovor do 2028. godine i kojeg Transfermarkt procjenjuje na 18 milijuna eura, mora platiti 25 milijuna eura uz bonuse. Čini se da je zbog toga Ajax odustao. Nizozemci su triput nudili novac za Dinamovog reprezentativca, a Modri su to sve odbili. Posljednja ponuda Ajaxa bila je 19 milijuna uz četiri milijuna eura bonusa.

Talijani: Bayer je prvi favorit za Šutala

TuttoMercatoWeb piše kako je sada njemački Bayer Leverkusen prvi favorit za dovođenje hrvatskog stopera. Šutala prati i engleski premierligaš Nottingham Forrest. Oba kluba su financijski vrlo stabilna i mogu odgovoriti na Dinamove zahtjeve oko Šutala.

Šutalo je proizvod Dinamove škole nogometa. U klub je stigao prije devet godina iz Neretve iz Metkovića. Prije dvije godine bio je na posudbi u Istri 1961, a nakon toga se nametnuo u Dinamu i reprezentaciji Hrvatske. Za hrvatske prvake odigrao je 84 utakmice. Zabio je šest golova te četiri puta asistirao. Slavio je tri titule državnog prvaka u Dinamu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.