Alen Halilović zabio golčinu protiv Espanyola

ALEN HALILOVIĆ postigao je prvi pogodak u dresu Sportinga, a ovo mu je ujedno bio i prvijenac u Primeri. Mladi hrvatski reprezentativac zabio je protiv Espanyola u 10. minuti susreta.

Domaća obrana napravila je veliku pogrešku, Halilović je to iskoristio te je uzeo loptu na 20-ak metara, a zatim je preciznim udarcem lijevom nogom pogodio gornji desni kut protivničkog gola.

Espanyol je izjednačio preko Caiceda u 62. minuti, ali gostima je sva tri boda osigurao Mendez pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Halilović skrenuo pažnju na sebe

Halilović je prošle sezone igrao za Barcelonu B u drugoj ligi, a ove sezone je na posudbi u Sportingu, i dosad je upisao jedan gol i dvije asistencije. U 4. kolu asistirao je za pobjednički gol protiv Deportiva iz La Corune (3:2), a u prošlom kolu za vodeći pogodak Sportinga koji je na kraju poražen sa 1:2 od Betisa.

Španjolski mediji oduševljeno pišu o njegovim nastupima, a ako nastavi sa sjajnim predstavama pitanje je vremena kada će se vratiti u Barcelonu.

Espanyol - Sporting 1:2