Amaterska pogreška vratara Rome protiv Genove

ROMA je svladala Genovu 3:2 u 16. kolu Serie A, a Robin Olsen doživio najveću noćnu moru svih vratara. U 17. minuti vratar Rome, koji je tijekom ljeta stigao za 12 milijuna eura iz Kopenhagena, primio je nevjerojatan gol protiv Genove. Nakon udarca s 20 metara lopta je trebala završiti u njegovom naručju, ali je prošla kroz njegove noge, a Piatek s manje od metra zakucao loptu u mrežu za vodstvo gostiju na Olimpicu.

Utisak je da je Olsen mogao stići loptu i nakon pogreške, ali je par sekundi mirno promatrao kako ona odlazi u gol. Da je odmah krenuo, vjerojatno bi uspio spasiti svoju momčad, a time i sebe, velikog kiksa.

No, to nije sve od njega večeras. U 53. minuti Darko Lazović je više ubacio loptu u šesnaesterac, nego što je želio šutirati, a lopta je ponovno prošla pokraj Olsena i njegovih ruku. Međutim, ovog puta, na njegovu sreću, pogodak je poništen zbog zaleđa.