ANKETA Je li Barcelona oštećena za penal u El Clasicu?

Screenshot: Twitter

REAL MADRID je preokretom na gostovanju pobijedio Barcelonu 2:1 u 11. kolu španjolskog prvenstva. Katalonci su poveli u šestoj minuti pogotkom Ilkaya Gündogana, a dva pogotka Madriđana postigao je fantastični Jude Bellingham. Prvi je zabio u 68., a drugi u 92. minuti.

Momčad trenera Xavija Hernandeza bila je puno bolja od Reala u prvih 45 minuta. Katalonci su u završnici prvog poluvremena tražili kazneni udarac jer su smatrali da je prilikom ubačaja potez Aureliena Tchouamenija nad Ronaldom Araujom bio prekršaj. Međutim, glavni sudac Jesus Gil Manzano ni VAR soba nisu pokazali na bijelu točku. Spornu situaciju pogledajte ovdje, a u anketi recite je li Barcelona oštećena za penal.

Real je slavljem preuzeo prvo mjesto u La Ligi. Sastav trenera Carla Ancelottija ima 28 bodova, kao i senzacionalna Girona, ali i bolju gol-razliku. Barcelona je treća s 24 boda.