Armada bakljadom prekinula utakmicu na San Siru

NAKON što su u gradu prije utakmice u nekoliko navrata stvarali kaos, Rijekini navijači su na San Siru svih 90 minuta glasno bodrili svoju momčad u porazu od Milana 3:2 u 2. kolu Europske lige.

LUDNICA NA SAN SIRU Rijeka šokirala Milan pa izgubila u 93. minuti (3:2)

ARMADA OKUPIRALA MILANO Prije utakmice razbijala po gradu i tukla se s policijom, na stadionu imala bakljadu

Od 23.917 gledatelja bilo je čak 4000 pripadnika Armade, koji su u 62. minuti nakratko prekinuli utakmicu. Smješteni na najgornjem "prstenu" iza sjevernog gola, Riječani su u teren počeli bacati baklje, a prestrašeni Talijani na najdonjoj tribini počeli su se povlačiti prema gornjim redovima kako ih ne bi pogodili.

Sudac je nako nekoliko minuta nastavio susret, no Rijeku zasigurno očekuje velika Uefina kazna.