LIGE PETICE

Arsenal u završnici stigao do pobjede protiv Kovačevog Bayerna

BAYERN Nike Kovača odigrao je prvu prijateljsku utakmicu u pripremi za nadolazeću sezonu u Los Angelesu. Izgubili su od Arsenala 2:1.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a Arsenal je poveo odmah na početku drugog dijela, u 49. minuti. Louis Pozanski, 18-godišnji lijevi bek Bayerna, pokušao je očistiti Aubameyanga, ali je slučajno pospremio loptu u vlastitu mrežu.

U 71. minuti Bavarci su izjednačili. Serge Gnabry preciznim ubačajem pronašao je Roberta Lewandowskog koji u svom stilu zabija gol glavom.

Arsenal je potom stigao do pobjede dvije minute prije početka sudačke nadoknade. Tyreece John-Jules nakon kornera je ubacio, a Eddie Nketiah bježi Pozanskom koji je bio najlošiji igrač Bayerna i zabija za 2:1.

Bayern i Arsenal su dvije od ukupno 12 ekipa na prijateljskom turniru u Los Angelesu. Uz njih, tamo još nastupaju Fiorentina, Atletico Madrid, Inter Milan, Juventus, Benfica, Manchester United, Milan, Real Madrid, Tottenham, Bayern i Guadalajara.

Sinoć su utakmicu još igrali Fiorentina i Guadalajara, a pobijedili su Talijani s 2:1.