LIGE PETICE

AS: Zidane je poslao jasnu poruku Joviću

LUKA JOVIĆ nije na popisu igrača Reala za današnji El Clasico. Srpski napadač nije dobio pravu priliku otkako je stigao u Madrid iz Eintrachta prošlo ljeto za 60 milijuna eura, no isto tako nije se pokazao kao igrač od 60 milijuna u minutama koje je proveo na terenu.

Srpski golgeter je na učinku od dva pogotka za 770 minuta provedenih na terenu. Posljednji put je igrao protiv Osasune u pobjedi 4:1 u La Ligi kada je ušao u 88. minuti i zabio u sudačkoj nadoknadi.

"Jović je u savršenom fizičkom stanju i to što se ne nalazi u ekipi za El Clasico pokazuje da mu Zidane šalje jasnu poruku", piše španjolski portal AS.

Večerašnji derbi Barcelone i Reala (21 sat) će imati veliki utjecaj u borbi za naslov. Real zaostaje dva boda za vodećom Barcelonom.