AUSTRALIJA - TURSKA 0:1

Nogometna reprezentacija Turske upisala je i drugu pobjedu protiv Australije. Nakon što su Turci prošloga tjedna u Sydneyu slavili 3:1, ovoga puta u Melbourneu je bilo 1:0 za treću reprezentaciju sa posljednjeg Svjetskog prvenstva.

Pogodak odluke postigao je Nihat Kahveci iz slobodnog udarca koncem prvog poluvremena. Premda su nastupili bez nekoliko glavnih igrača, među kojima su i Harrya Kewella i Marka Viduke, Australci su imali niz izglednih prilika. No, Rustu i u drugom poluvremenu Demirel spasili su Turke od poraza.

AUSTRALIJA: Željko Kalac; Steve Laybutt, Tony Vidmar, Brett Emerton (od 77. Ahmad Elrich), Josip Skoko, Simon Colosimo (od 73. Jade North), Stan Lazaridis, Marco Bresciano (od 85. Scott Chipperfield), Vince Grella, Max Vieri (od 63. Mile Sterjovski), David Zdrilić (od 63. Ante Miličić)

TURSKA: Rustu Recber (od 45. Volkan Demirel), Bulent Korkmaz, Umit Ozat (od 66. Koray Avci), Okan Buruk (od 46. Fatih Akyel), Nihat Kahveci, Hakan Sukur, Serkan Balci, Ibrahim Toraman (od 76. Seyhan Tolga), Tuncay Sanli (od 46. Murat Hacioglu), Ibrahim Uzulmez (od 46. Denis Bariz), Serhat Akin.