Hrvatski kup

Baklje nakratko prekinule finale Kupa Hrvatske

FINALNA utakmica Kupa Hrvatske između Dinama i Istre (6:3) nakratko je prekinuta nakon bakljade u drugom poluvremenu.

Dinamo je 16. put osvojio Kup Hrvatske, a utakmicu s puno golova obilježile su i baklje koje su uletjele na teren.

Susret se odigrao pred praznim tribinama u Velikoj Gorici, ali to nije spriječilo navijače da ostave svoj trag.

Čak devet golova palo je u finalu

Dinamo je poveo u 5. minuti golom Oršića, a na 2:0 povisio je Ademi već u 9. minuti. Treći gol za Dinamo zabio je Majer u 33. minuti.

Istra je smanjila golom Hare u 52. minuti, a Japanac je već u sljedećem napadu zabio za 3:2.

No, Dinamo se vratio na dva gola prednosti u 59. minuti autogolom Šutala.

Na 4:3 smanjio je Gržan u 63. minuti iz penala, da bi Mislav Oršić nakon kontre u 73. zabio za 5:3. Na konačnih 6:3 povisio je Gavranović u 83. minuti.