Balotelli opet zabio u pobjedi Marseillea, Ćaleta-Car odigrao cijeli meč

MARSEILLE je u prvoj utakmici 24. kola Lige 1 preokretom došao do pobjede 2:1 na gostovanju u Dijonu, a svoj drugi pogodak za pobjednike, od dolaska iz Nice, postigao je Mario Balotelli.

Domaća momčad povela je u 18. minuti, a strijelac je bio Marie. U drugom poluvremenu Marseille je zaigrao bolje i okrunio nadmoć s dva pogotka za preokret. U 56. minuti Balotelli je ugurao loptu u mrežu nakon udarca iz kuta, a Argentinac Lucas Ocampos je u 74. minuti lijepim pogotkom donio tri boda gostima.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car bio je u početnoj postavi Marseillea i dobro odigrao cijelu utakmicu na stoperskoj poziciji za jedini francuski klub koji je osvojio Ligu prvaka (1993).

Marseille se s 37 bodova izjednačio s četvrtoplasiranim Saint-Etienneom, ali ima i dvije utakmice više. Dijon je na 16. mjestu s 20 bodova. Vodeći PSG ima 56 bodova, deset više od Lillea i 13 više od Lyona, uz dvije utakmice manje od oba kluba.