Balotelli zabio jubilarni 3000. gol Nice, Monaco sa Subašićem do preokreta i pobjede

VRATAR hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je za Monaco koji je u susretu 29. kola francuskog prvenstva kao domaćin svladao Bordeaux sa 2:1 (1:1).

Gosti iz Bordeauxa poveli su preko Vade (32), no domaći su uspjeli preokrenuti golovima Jovetića (45) i Ronyja Lopesa (68).

Drugoplasirani Monaco sada ima 60 bodova, 11 manje uz utakmicu više od vodećeg Paris SG-a, a pet više uz također utakmicu više od trećeg Marseillea. Bordeaux je deveti sa 36 bodova.

U ranije odigranom susretu u petak Nice je svladala Lille sa 2:1 (1:0).

Mario Balotelli zabio je 3000. pogodak Nice u francuskoj Ligue 1. U 5. minuti doveo je domaće u vodstvo zabivši svoj 22. u 29 nastupa ove sezone te pokazao zašto se za njega opet otimaju veliki europski klubovi.

Luiz Araujo je u 51. minuti izjednačio, a Cyprian u 80. zabio za pobjedu Nice 2:1.

Sedma Nice sada ima 39 bodova, dok je Lille ostao u zoni ispadanja, pretposljednji 19. sa 27, jedan više uz utakmicu manje imaju Toulouse, Angers i Troyes.