Barcelona izvukla bod

NOGOMETAŠI Barcelone priredili su još jedno razočaranje svojim navijačima. U dvoboju 17. kola Primere Barcelona je na Nou Campu pred 70.000 gledatelja remizirala s Celtom 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Jesulia u 16. minuti, a bod domaćinima spasio je Philip Cocu u 70. minuti.

"Nažalost, ponovo smo učinili niz velikih pogrešaka u obrani. Pri kraju utakmica imali smo nekoliko prilika za pobjedu, no nismo uspjeli," kazao je razočarani trener katalonske momčadi Frank Rijkaard.

Nakon 17. kola Barcelona zauzima skromnu devetu poziciju sa 15 bodova manje od lidera Real Madrida. Celta je na 17. mjestu.