Barcelonini navijači na Old Traffordu jedinstveni: Laporta, gubi se!

ČETIRI tisuće Barceloninih navijača na Old Traffordu svojim je skandiranjem poslalo poruku predsjedniku katalonskog giganta Joanu Laporti da je vrijeme za odlazak.

Kako prenosi Marca, Barcelonini su simpatizeri na Old Traffordu pokazali transparent na kojem je pisalo: ''Laporta, odlazi!'' Nakon završetka utakmice, odnosno eliminacije momčadi Franka Rijkaarda iz posljednjeg natjecanja u kojem je Barca mogla osvojiti trofej, navijači su skandirali: ''Barcelona da, Laporta ne'', odnosno, ''Laporta, ostavka''. 

Foto: AFP
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.