LIGE PETICE

Bašić asistent u remiju Bordeauxa, Toulouse poražen bez Kalinića

Screenshot: Twitter

HRVATSKI veznjak Toma Bašić, koji je u prošlom kolu postigao pogodak u pobjedi svog Bordeauxa, u subotu je bio asistent u remiju 2:2 protiv Dijona. Bašić je izveo korner nakon kojeg je Korejac Ui-Jo Hwang u 35. minuti pogodio za 1:1.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Drugi pogodak za Bordeaux postigao je Jimmy Briand (64), dok je oba gola za Dijon zabio Mounir Chouiar (16, 72).

Posljednjeplasirani Toulouse je bez ozlijeđenog vratara Lovre Kalinića izgubio od Nice 0:2, a strijelci su bili Pierre Lees-Melou (12) i Christophe Herelle (90+5).

Toulouse je utakmicu završio s dva igrača manje. Prvo je u 27. minuti crveni karton dobio stoper Ruben Gabrielsen, a u 77. minuti i desni branič Steven Moreira.