Bayern pobjedom na natopljenoj Areni krenuo u obranu naslova prvaka

MINHENSKI Bayern krenuo je u obranu naslova prvaka pobjedom protiv Bayera iz Leverkusena 3:1.

Po rijetko viđenom pljusku na Allianz Areni, Bavarci su već do 19. minute riješili pitanje pobjednika. Prvi gol zabio je novopridošli Niklas Süle u 9. minuti, a na 2:0 povisio je Corentin Tolisso. Obojici su to bili prvi golovi za Bayern nakon što su ove sezone pojačali njemačkog prvaka.

U nastavku je Lewandowski u 52. minuti iz penala zabio treći gol za Bayern, a gosti su popravili dojam lijepim golom Mehmedija u 65. minuti.

Da je Volland nekoliko minuta kasnije zabio petom nakon krasne asistencije Bellarabija pa onda Mehmedi pospremio odbijanac nakon Ulreichove obrane, mogli su "apotekari" malo i zakomplicirati utakmicu, no završilo je 3:1. Inače, susret je počeo minutom šutnje za žrtve stravičnog terorističkog napada u Barceloni.

Bundesliga, 1. kolo:

Bayern - Bayer Leverkusen 3:1 (Süle 9', Tolisso 19', Lewandowski 52'-11m / Mehmedi 65')