Bayern prosuo bodove kod Eintrachta. Union na samo bod zaostatka

U NJEMAČKOJ Bundesligi odigrana je većina utakmica 18. kola, a njihov ishod dodatno je zakomplicirao stanje na vrhu. Aktualni prvak i osvajač devet titula u nizu Bayern München remizirao je rezultatom 1:1 protiv Eintracht Frankfurta, branitelja naslova osvajača Europa lige.

Situacija na vrhu tablice sada se maksimalno zagužvala. Freiburg na četvrtom mjestu ima tri boda manje od Bayerna, RB Leipzig zaostaje dva, a Union Berlin, koji je danas slavio protiv gradskih rivala Herthe, samo jedan bod. Bayern je u današnjoj utakmici prvi poveo.

Leroy Sane je u 34. minuti razveselio domaće navijače nakon što je zabio na asistenciju Thomasa Mullera. Rezultat se nije mijenjao sve do 69. minute, kada je Randal Kolo Muani zabio odličan gol nakon kontre koju je sam pokrenuo. Josip Stanišić odigrao je 90 minuta za Bayern i sudjelovao je u akciji kod prvog gola, a Kristijan Jakić ušao je igru za Eintracht krajem utakmice.