Bayern teškom mukom svladao trećeligaša

NOGOMETAŠI Bayerna imali su težak start u novu sezonu. U utakmici prvog kola njemačkog Kupa Bayern je pobijedio trećeligaša Erfurt sa 4:3.

Do 80. minute je rezultat bio neodlučen 3:3, međutim tad je Kroos postigao pogodak koji je značio ulazak Bayerna u drugi krug.

Utakmica je počela idealno za Bayern, jer je već u 6. minuti Podolski svladao domaćeg vratara. Kasnije su Podolski i Klose postigli pogotke za, činilo se, laganih 3:1, ali se domaćin vratio do 3:3 i bio deset minuta blizu produžetka.

Dodatne minute je morao igrati Bayer na gostovanju kod Oberhausena. Regularnih 90 minuta je završilo 1:1, a domaćin je u 97. minuti preko Terranove došao do vodstva 2:1. No, potom su Gekas i Helmes donijeli Bayeru pobjedu.