Bayern uvjerljiv, Kane ponovno junak. Pogledajte golove

U POSLJEDNJEM susretu 15. kola Bundeslige nogometaši Bayerna su lako osvojili domaće bodove, na Allianz Areni su svladali Stuttgart 3:0. Igrač utakmice ponovno je bio Harry Kane koji je postigao uvodna dva gola za Bayern, u 2. i 55. minuti. Ove sezone već je šesti put u Bundesligi Kane zabio dva ili više pogodaka na jednom susretu. Sve je zaključeno golom južnokorejskog nogometaša Min-Jaea u 63. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE

Već je nakon prvog dijela moglo biti tri gola prednosti za Bayern budući da su domaćinu dva gola poništena nakon VAR pregleda. Ovom pobjedom Bayern je smanjio zaostatak za vodećim Bayerom. Bavarci trenutačno imaju četiri boda manje, ali i jednu utakmicu manje. Stuttgart je ostao četvrti te od Bayera ima osam bodova manje.