Bez Kukoča Bucksi lak plijen

MILWAUKEE je u goste Jordanu stigao bez svojeg najboljeg igrača Raya Allena i Tonija Kukoča, koji je ozlijedio palac ruke, te se proveo ´kao bos po trnju´.

Michael Jordan po drugi je puta ove sezone bio u početnoj petorci i bila je to predstava kao iz najboljih dana. U 30 minuta na terenu ubacio je 25 poena i dodao 7 skokova za uvjerljivu pobjedu Wizardsa 103-78.

Kod Bucksa najefikasniji je bio Tim Thomas sa 17 koševa.

Kineski centar Yao Ming ponovno je bio u ´elementu´. Protiv Spursa imao je učinak karijere. Postigao je 27 koševa i uhvatio čak 18 lopti. Steve Francis dodao je 18 koševa za pobjedu 89-75. Tim Duncan ubilježio je 25 poena i 12 skokova za Spurse.

Chicago Bullsi nastavili su crni niz sedmim uzastopnim porazom. Gosti iz New Orleansa ´pregazili´ su ih sa 25 razlike (115-90). Nakon što su sezonu započeli sa 2-0, Bullsi su u sljedećih 15 utakmica zabilježili čak 13 poraza.

David Wesley i Jamal Mashburn ubacili su po 20 poena za Hornetse, a kod domaćina najbollji su bili Jamaal Magloire sa 18 koševa i 10 skokova, te Jalen Rose sa 19 poena. Bagarić ponovno nije bio u momčadi Bullsa.

Lakersi su se prilično pomučili da bi svladali najslabiju momčad lige Memphis Grizzliese 101-91. Kobe Bryant upisao je čak ´triple-double´ - 24 koša, 10 skokova i 11 asistencija, a Shaquille O´Neal je dodao 28 koševa.

Kod Memphisa najbolji je bio Lorenzen Wright sa 17 koševa. Giriček je za 20 minuta ubilježio 9 koševa (šut 4-11), 2 skoka i 1 asistenciju.