Bišćan debitirao pobjedom u novom klubu

DONEDAVNI trener Dinama Igor Bišćan uspješno je krenuo u novi posao. Debitirao je pobjedom na klupi saudijskog prvoligaša Al Shababa. Njegova je momčad u 10. kolu tamošnjeg prvenstva na domaćem terenu s 2:0 nadigrala Al Tai. Unatoč pobjedi, Al Shabab nije napredovao na tablici te je ostao na desetom mjestu s 12 bodova.

Bišćanov sastav je poveo u 50. minuti golom Habiba Dialla, a pobjedu je u 92. minuti potvrdio Hussain Al Qahtani na asistenciju bivšeg igrača Atletico Madrida Yannicka Carrasca. Za Al Tai je 90 minuta odigrao hrvatski napadač Marko Dugandžić i zaradio žuti karton.

Dodajmo da je u subotu još jedan hrvatski trener nastupio sa svojom momčadi u saudijskoj ligi. Igor Jovićević je s Al Raedom igrao derbi začelja protiv Al Hazema i izgubio 4:3. Tim je porazom Al Raed pao na posljednje mjesto ljestvice.