Bišćanova momčad primila je pet golova i ispala iz kupa. Pogledajte golijadu

POZNATA su tri od četiri polufinalista kupa u Saudijskoj Arabiji. Prije no što padne odluka o posljednjem klubu u polufinalu, i to u susretu Al Faisalyja i Al Ittihada, svoje su mjesto među zadnja četiri u natjecanju osigurali Al Khaleej, Al Hilal i Al Nassr.

Utakmica s najviše golova bila je ona između Al Shababa, na čijoj je klupi Igor Bišćan, i Al Nassra, za koji igraju Cristiano Ronaldo, Marcelo Brozović, Sadio Mane... Sva trojica i danas su bila na terenu i golovima ili asistencijama sudjelovali su u pobjedi 5:2.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE

Seko Fofana doveo je Al Nassr u vodstvo u 17. minuti, a Carlos Junior izjednačio na 1:1 prije no što su Sadio Mane i Abdulrahman Ghareeb na asistenciju Brozovića zabili za 3:1 na poluvremenu. Ronaldo je u 74. povisio vodstvo, Hattan Bahebri u 90. smanjio na 2:4, a konačan rezultat na Maneovu asistenciju u 96. minuti postavio je Mohammed Marran.