Bivši dinamovac isključen zbog brutalnosti u divljoj utakmici s četiri crvena

NOGOMETAŠI Racinga su u divljoj i kaotičnoj utakmici pobijedili Independiente 1:0 u susretu 19. kola argentinskog prvenstva.

Bila je to skandalozna utakmica s čak četiri isključenja, a crveni karton dobio je i bivši igrač Dinama Leonardo Sigali koji je došao u Racing nakon što je u siječnju 2018. napustio Zagreb. Sigali je dobio izravan crveni karton u 46. minuti nakon što je laktom brutalno udario suparničkog igrača u glavu.

Obje momčadi su završile utakmicu s devet igrača, a zanimljivo je da je Racing zabio jedini gol u trenucima kad je imao čak dva igrača manje. Igrala se 86. minuta kad je Diaz zabio gol za pobjedu, a onda je došlo do opće makljaže.

Nogometaši Independientea krenuli su u obračun s domaćinima, a ovi su im uzvratili, a čitav kaos događao se neposredno uz tribinu s navijačima. Do kraja su isključeni igrači gostiju Dominguez i Romero.