Bogdanović odličan u porazu Knicksa

NEW YORK KNICKSI su upisali svoj treći poraz u nizu i tako pali na peto mjesto Istočne konferencije u NBA-ligi. Nakon tijesnih utakmica protiv San Antonio Spursa i Oklahoma City Thundera, od Knicksa je na Floridi bio bolji i Miami Heat rezultatom 109:99.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović počeo je dobivati nešto bolju minutažu, a protiv Heata ju je odlično iskoristio. Za nešto manje od 20 minuta na parketu ubacio je 16 koševa uz 6/10 šut iz igre, a uhvatio je i šest skokova. Najbolji igrač utakmice bio je Terry Rozier s 34 koša, na kod Knicksa su najučinkovitiji bili DiVincenzo (31 koš) i McBride (24 koš).

Ivica Zubac ostvario je novi "double-double" s 10 poena i 11 skokova u porazu Los Angeles Clippersa. Trenutno četvrta ekipa Zapada poražena je u Sacramentu protiv Kingsa rezultatom 109:95.  Najbolji kod domaćina bili su Sabonis (22 koša, 20 skokova i devet asistencija) i Fox (20 koševa, sedam asistencija).