Bogdanović ubacio 18 poena protiv Indiane, Hezonja solidan u okršaju s Bullsima

BOJAN BOGDANOVIĆ nastavio je pružati dobre partije u dresu Brooklyn Netsa pod vodstvom novog trenera, pa je noćas ubacio 18 poena za pobjedu protiv Indiana Pacersa 120:110.

U zadnjoj četvrtini Bogdanović je ubacio dvije trice, a jednu je pogodio 38 sekundi za vodstvo 116-110, čime je osigurao pobjedu Netsa. Bogdanović je odigrao 28 minuta, a uz 18 poena (šut 7-14) upisao je i 2 skoka te 2 asistencije. Od njega je bi bolji samo centar Brook Lopez sa 23 koša.

Kod Indiane, po običaju, najbolji je bio Paul George sa 27 poena.

Brooklyn je predzadnji u Istočnoj konferenciji NBA lige sa omjerom od 21 pobjede i 51 poraza.

Orlando Magic svladao je Chicago Bullse sa 111:89, a Mario Hezonja za 22 minute upisao je 5 koševa, 1 skok i 1 asistenciju za Orlando.

Centar Orlanda Dewayne Dedmon odigrao je najbolju utakmicu u karijeri, ubacio je 18 poena i 13 skokova.

Bullsi su tako izgubili treću utakmicu zaredom i premda, uz Cleveland, imaju najbolji igrački kadar na Istoku mogli bi ostati bez doigravanja. Chicago je trenutno deveti na Istoku, jedno mjesto ispod plasmana koje vodi u doigravanje.