Bundesligaški derbi završio remijem

OVAJ vikend predstavlja posebnu poslasticu za sve nogometne obožavatelje, jer se poklopilo da su odigrani neki od najvećih derbija u Europi. Tako su se u Bundesligi susreli minhenski Bayern i Werder iz Bremena u utakmici koja je završila rezultatom 1-1.

Utakmicu je bolje otvorio domaći Bayern i došao u vodstvo već u sedmoj minuti pogotkom ljubimca domaće publike Podolskog. Bayern je nastavio s pritiskom dobar dio prvog poluvremena, ali ne može se reći da i Werder nije imao svoje prilike.

Jednu od tih prilika u 66. minuti je iskoristio Rosenberg, koji je postigao izjednačujući gol i, kako će se kasnije ispostaviti, postavio konačni rezultat susreta.

U drugoj utakmici Bundeslige koja se danas odigrala susreli su se Olićev HSV i Bayer Leverkusen, ali taj je susret završio bez pogodaka.