PREMIERSHIP

Carragher: Meni je Kepe žao

LIVERPOOL je sinoć u derbiju 2. kola Premiershipa rutinski na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea 2:0.

Momčad Jürgena Kloppa izdominirala je domaćine i slavila s dva gola Sadija Manea. Jedinu pravu šansu Chelsea je imao u 75. minuti, ali je Alisson obranio penal Jorginhu.

Nakon što je Christensen u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena dobio crveni karton Liverpool je poveo u 50. minuti golom Manea na asistenciju Firmina, a Senegalac je u 54. povisio na 2:0 nakon katastrofalne pogreške Kepe Arrizabalage.

Još jedna loša utakmica Kepe

Chelseajev golman želio je dodati loptu suigrači, ali ju je Mane presjekao i zabio u prazan gol za 2:0. Bila je to još jedna loša utakmica Španjolca kojeg je Chelsea prije dvije godine platio 80 milijuna eura i kojeg se Frank Lampard želi riješiti.

Bivši Liverpoolov igrač Jamie Carragher je na Sky Sportsu komentirao Kepinu pogrešku.

"Igrači prolaze kroz loša razdoblja, a Kepa je trenutačno u takvoj fazi. Iskreno, meni je tog dečka žao jer prolazi kroz noćnu moru", rekao je Carragher, a Jamie Redknapp se nadovezao:

"U modernom nogometu ne možete imati igrače koji se šlepaju. Zato je Chelsea kupio novog stopera, novog lijevog beka i traži novoga golmana", rekao je Redknapp.