Carroll u 90. minuti spasio West Ham poraza

U SUSRETU 34. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham i Stoke City su u Londonu odigrali 1:1.

Gosti su poveli golom Petera Croucha u 79. minuti nakon velike pogreške domaćeg vratara Joea Harta. Xherdan Shaqiri je pucao, a Hart traljavo reagirao što je iskoristio Crouch i pospremio odbijanac.

Bio je to njegov 44. pogodak za Stoke City u Premiershipu. U prvoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Andy Carroll koji je ušao u igru svega tri minute ranije.

Ovim rezultatom Stoke City prekinuo je niz od četiri uzastopna poraza, ali i produžio seriju bez pobjede na 10 utakmica i sve je bliže drugoj ligi.

Stoke City ostao je na 19. mjestu s 28 bodova koliko ima i Sunderland na 18. poziciji, a zona spasa udaljena je pet bodova. West Ham je na 14. mjestu s 35 bodova.