Video - Chelsea isprašio Bolton uz hat trick Lamparda

CHELSEA je u gostima svladao Bolton 5:1, uz hat trick Franka Lamparda. Do pete prvenstvene pobjede u ovoj sezoni došli su Bluesi lakše nego što su i sami očekivali, a posebno inspiriran bio je dvojac Daniel Sturridge - Frank Lampard koji su u prvih 27 minuta postigli po dva pogotka i potpuno utišali domaće navijače na Reebok stadionu.

footyroom.com BOL-CHE by footyroom Već u drugoj minuti Sturridge je na dodavanje Portugalca Raula Meirelesa doveo goste u vodstvo, a muke po domaćine nastavile su se svega 13 minuta kasnije kada je strijelac prvog pogotka asistirao Lampardu za 2:0. Nezaustavljivi dvojac dokrajčio je sve nade Boltona golovima u 25. i 27. minuti. Prvo je za 3-0 zabio Sturridge, a zatim i Lampard za 4:0. Nešto više od pola sata prije kraja Lampard je još jednom uputio poruku svim kritičarima koji smatraju da više nema mjesta u najboljih 11 Chelseaja i engleske reprezentacije postigavši svoj treći pogodak na utakmici na dodavanje Didiera Drogbe koji je kao i Lampard zaigrao od početka dvoboja. Utješni gol za Bolton djelo je Boyate u 46. minuti.

Chelsea se ovom pobjedom ponovno priključio vodećem dvojcu iz Manchestera na čelu ljestvice preskočivši najugodnije iznenađenje dosadašnjeg tijeka Premiershipa Newcastle koji je pao na četvrto mjesto.