City "petardom" protiv drugoligaša u četvrtfinale FA kupa

NOGOMETAŠI Manchester Cityja izborili su plasman u četvrtfinale FA kupa nakon što su u ponovljenom ogledu osmine finala pobijedili drugoligaša Huddersfield Town sa 5:1.

Prvi susret koji je igran na John Smith's stadionu završio je bez golova, no uzvrat na Etihadu nije ponudio previše drame.

Gosti su poveli u 7. minuti golom Harryja Bunna i dobro se držali pola sata. No 'Građani' su do konca prvog dijela okrenuli rezultat s tri gola, a strijelci su bili Leroy Sane (30), Sergio Aguero (35-11m) i Pablo Zabaleta (38).

U nastavku susreta City je potvrdio pobjedu s još dva gola, a strijelci su bili Aguero (73) i Ihenacho (90).

City će u četvrtfinalu gostovati kod Middlesbrougha, a u preostalim susretima četvrtfinala sastaju se Arsenal - Lincoln City, Tottenham - Millwall i Chelsea - Manchester United.