Debakl LeBrona protiv bivšeg kluba, Bogdanović ponovno odličan

CLEVELAND CAVALIERSI doživjeli su debakl na gostovanju kod Miamija 101:122.

Već na poluvremenu Miami je vodio 19 razlike i pobjeda domaćih u drugom dijelu nije dolazila u pitanje. Dwyane Wade je postigao 24 poena, a po 18 dodali su Goran Dragić i Joe Johnson.

LeBron James je, protiv svoje bivše momčadi s kojom je osvojio dva naslova prvaka, postigao 26 poena iako nije ulazio u igru posljednjih 15 minuta.

Brooklyn Netsi izgubili su sa 103:115 na gostovanju kod Detroita uz 19 poena Bojana Bogdanovića, koji je pogodio sedam od 16 šuteva i nastavio sa sjajnim igrama u ožujku.

U sjajnoj utakmici Oklahoma je sa 115:111 pobijedila Indianu. Kevin Durant je postigao 33 poena uz 13 skokova, a Russell Westbrook ostvario 14. triple-double sezone sa 14 poena, 14 asistencija i 11 skokova. Senzacionalnu utakmicu u domaćoj momčadi odigrao je Paul George sa 45 poena, sedam skokova i četiri asistencije.

Chicago je s 92:85 slavio protiv Utah Jazza uz 22 poena Derricka Rosea, a desetkovani Memphis je sa 113:102 pobijedio Los Angeles Clipperse.