DINAMO NA + 12 ISPRED HAJDUKA I OSIJEKA Olmo u završnici slomio Zaprešičane

U 18.  kolu HNL-a vodeći Dinamo na Maksimiru je pobijedio Inter 1:0 golom Danija Olma u 83. minuti.

Lider s ovom pobjedom ima 44 boda i zadržava 12 poena prednosti ispred Hajduka i Osijeka, dok je Inter na petom mjestu s 23 boda.

Utakmicu Dinama i Intera obilježili su stalni napadi domaćina te uporna i sve do same završnice uspješna obrana gostiju. Uostalom, Inter je u deset utakmica prije ovog gostovanja imao samo jedan poraz, kod Hajduka na Poljudu.

Jedini gol na utakmici postignut je u završnici, kada je Lecjaks centrirao s lijeve strane, a Olmo sam na drugoj vratnici se namješta i probija Santinija.

Najbolji priliku do tada imao je Dinamo u 12. minuti. Henriquez je poslije prekida ostao sam ispred Santinija, uspio pucati, ali Interov vratar sjajnom obranom nogom pokazuje da je jedan od najboljih golmana HNL-a.