Dinamo izgubio od praške Sparte

DINAMO je na pripremama u Španjolskoj zabilježio još jedan poraz. Ovaj put bolja od Zagrepčana bila je praška Sparta s 3:2.

Česi su već u 15. minuti susreta vodili s 2:0, a oba pogotka posljedica su loše reakcije Dinamove obrane. Nakon početka činilo se da će Česi još više uzdrmati Dinamo, no Plavi su se uspjeli vratiti.

U 41. minuti Karić je nakon akcije Modrića i Tomića smanjio rezultat na 2:1. No, samo nekoliko minuta kasnije Česi su ponovo povećali vodstvo na dva razlike.

U drugom poluvremenu najzapaženiji je bio incident između Modrića i Poboroskog. Poborski je nakon jednog starta Modrića, Dinamovog veznjaka udario glavom u glavu. Modrić nije na to ostao hlada, pa su obojica dobila crvene kartone. Osim Modrića, isključenje je nešto ranije zaradio i Cesar, pa je Dinamo igrao s dva igrača manje.

U 69. minuti Dinamovci su uspjeli smanjiti vodstvo na 3:2 pogotkom Ljubojevića.